Adres:

Warszawa
ul. Lindleya 16, 02-013, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA

Telefon:

+48507955607

Opinie

1

logotyp_unibep

Unibep S.A. uprzejmie informuje o podjętej współpracy z firmą EDS - Inżynieria z siedzibą w: Warszawa (02-001), al. Jerozolimske 99/1.

Współpraca rozpoczęła się 01.08.2016 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo wartościowa.

W ramach zawartej umowy firma wykonuje:

- montaż instalacji elektrycznej.

Godne uwagi jest to. że kontrahent przejawia szacunek do klienta poprzez terminowe zrealizowanie zleconej usługi. Warto nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, ponieważ ma on na uwadze czas klienta. Godną docenienia jest imponująca wiedza, jaką posiada firma. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to profesjonaliści.

Profesjonalizm firmy sprawia, iż całkowicie zasługuje na zaufanie kontrahenta. Sądzę, że to istotna wiadomość dla tych, którzy jako klienci doceniają poczucie bezpieczeństwa.

Zwraca uwagę nienaganne podejście do klienta. Cieszy doskonałe zrozumienie potrzeb kontrahenta i efektywne wyjście im naprzeciw.

 

unibep_eds

 

Z poważaniem: kierownik budowy Upr. Bud,PiJfc/0025/0W0K/09,

electrum-edsElectrum Sp. z o.o., ul. Watykańska 13, 15-638 Białystok niniejszym potwierdza, iż firma EDS Inżynieria Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lindleya 16 w Warszawie jest naszym podwykonawcą wykonującym zlecone prace polegające na montażu pełnego zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, oraz rozruchu układów zasilania.

Cenimy sobie współpracę z firmą EDS Inżynieria.

Wszystkie zlecone prace w obiekcie „Galeria Północna” wykonane zostały terminowo, solidnie, fachowo i z zachowaniem najwyższej jakości zgodnie z naszymi wymaganiami i oczekiwaniami.

Polecamy firmę EDS Inżynieria sp. z o.o. jako solidnego i zaufanego wykonawcę robót z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

eds-electrum

Z poważaniem, Electrum sp.z.o.o.,

MADLENE-ENERGY sp. z o.o. zaświadcza współpracę biznesową z firmą EDS - Inżynieria sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawa (02001), al. Jerozolimskie 99/1.

Współpraca rozpoczęła się 01.06.2015 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca. W ramach zawartej umowy firma realizuje:

- wykonanie instalacji elektrycznych.

Powierzając zadania pracownikom tego przedsiębiorstwa, można wykluczyć ryzyko poniesienia fiaska. Świadczenia oferowane przez firmę są pewnikiem dobrych standardów.

Baza wiedzy, jaką ma przedsiębiorstwo, naprawdę budzi podziw. Unikatowe procedury oferowane przez firmę są wynikiem ciągłego dbania o podnoszenie kwalifikacji zespołu.

Rzetelność przedsiębiorstwa nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Widać to w bardzo wysokim standardzie współpracy.

Na długo zapada w pamięć sposób, w jaki firma podchodzi do kontrahenta. Moje wymagania spotkały się z pełnym zrozumieniem.

 

MADLENE-ENERGY eds

Z poważaniem, MADLENE-ENERGY sp. z o.o. ,

Mimatech-logo-50px

MIMATECH sp. z o.o. uprzejmie informuje o podjętej współpracy P. Artur Skorokhodov współpraca rozpoczęła się 01.09.2015 i trwa w chwili obecnej, ponieważ okazała się bardzo efektywna.

W ramach zawartej umowy firma wykonuje:

- wykonanie instalacji elektrycznej.

Z doświadczenia wiem. że za pozytywną współpracą z wykonawcą opowiadają się ceny usług. Ważne, że praca, jaką wykonuje przedsiębiorstwo, warta jest swojej ceny.

Godne uwagi jest to, że kontrahent okazuje szacunek do klienta poprzez terminowe wykonanie zleconej usługi. Firma prezentuje indywidualne podejście do klienta, okres wykonania zadania ustalany jest na życzenie zleceniodawcy.

Szereg zalet firmy sprawia, iż w pełni zasługuje na zaufanie kontrahenta. To rzecz warta pochwalenia - jako klient potrzebuję poczucia stabilności.

Kontrahent doceni sposób, w jaki firma podchodzi do jego wymagań. Cieszy doskonałe przewidywanie potrzeb klienta i skuteczne wyjście im naprzeciw.

 

mimatech_eds

Z poważaniem, MIMATECH,

Send