Adres:

Warszawa
ul. Lindleya 16, 02-013, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA

Telefon:

+48507955607

Instalacje elektryczne w hotele

Hotel dawno przestał być zwyczajnym miejscem noclegowym. Jego zadaniem jest zapewnienie klientom komfortowego pobytu na maksymalnie wysokim poziomie. Dlatego też każdy nowoczesny kompleks hotelowy powinien posiadać doskonałe wyposażenie techniczne, wymagające wysokiej jakości systemu zasilania, zapewniającego bezpieczeństwo.

Prace elektromontażowe wykonywane są zwykle na etapie budowy lub podczas prac restauracyjnych budynku, w czasie przebudowy przy organizacji kompleksu hotelowego w pomieszczeniu, które skonstruowane zostało do innych celów. Od prawidłowości dokonanych obliczeń i jakości montażu systemów zasilania energią elektryczną zależy nie tylko efektywność działania urządzeń elektrycznych i komfort przebywania w pokojach hotelowych, ale także bezpieczeństwo, zarówno personelu, jak i klientów hotelu.

Dlatego wszelkie prace w zakresie zasilania energią elektryczną kompleksu hotelowego, począwszy od obliczeń projektowych, do obsługi systemu elektrycznego, powinny być wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Dodatkowo, optymalnym rozwiązaniem jest zawarcie umowy kompleksowego świadczenia usług w zakresie zasilania energią elektryczną z jedną firmą, która weźmie na swoje barki pełną odpowiedzialność za efektywność funkcjonowania sieci elektrycznej.

Pełen wachlarz usług w zakresie zasilania energią elektryczną różnego rodzaju obiektów mieszkalnych i handlowych, w tym również hoteli, świadczy firma EDS Inżynieria, która w jednym zespole połączyła wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych elektromonterów.

Wśród usług, świadczonych przez naszych specjalistów znajdą Państwo:

  • wykonanie obliczeń w zakresie przewidywanego obciążenia, przekroju kabla, liczby i rozmieszczenia elementów sieci elektrycznej, (gniazd, wyłączników, automatów itp.);
  • wybór dostawcy niezbędnego sprzętu i materiałów montażowych, sporządzenie zamówienia;
  • instalację sieci elektrycznych (sieci energetycznych i sieci niskiego napięcia);
  • montaż przewodów elektrycznych, urządzeń rozdzielczych, liczników energii elektrycznej, puszek rozgałęźnych, automatów i wyłączników różnicowoprądowych;
  • instalacja wyłączników, gniazd;
  • wykonanie uziemienia w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania urządzeń elektrycznych.

Kolejną ważną zaletą współpracy z EDS Inżynieria są ich kompetencje w sferze nowoczesnego projektowania oświetlenia, co nie pozostaje bez znaczenia, gdy chcemy stworzyć oryginalne rozwiązania w elitarnych kompleksach hotelowych.

Możemy przedstawić Państwu propozycję zastosowania podświetlenia budynku za pomocą taśmy LED z zastosowaniem RGB innych technologii nowoczesnego oświetlenia. Tego typu oświetlenie architektoniczne odmieni nocny wizerunek budynku, podkreślając jego indywidualny charakter.

Nasi specjaliści opracują również koncepcję oświetlenia wewnątrz budynku, zgodnie z nowoczesnymi trendami. W strefie recepcji, hallu, korytarzy hotelu również może być zastosowane podświetlenie LED w połączeniu z innymi rodzajami urządzeń oświetleniowych, tworząc komfortowe warunki oświetleniowe, pozytywnie wpływające na samopoczucie gości i kreujące profesjonalny wizerunek hotelu.

Dodatkowo, przy podpisaniu odpowiedniej umowy, pracownicy firmy EDS Inżynieria przyjmą na siebie wszystkie obowiązki, związane z obsługą sieci zasilania energią elektryczną hotelu, wykonując okresowe przeglądy stanu wyposażenia, a także dokonując ich profilaktycznej lub pilnej naprawy.

Specjaliści naszej firmy dysponują najnowszymi narzędziami i sprzętem, który gwarantuje dokładne wykonanie prac na wysokim poziomie. Wszystkie obliczenia i prace projektowe wykonywane są zgodnie z wymogami GOST i innymi normami, regulującymi organizację zasilania energią elektryczną.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo Państwa pracowników i klientów podczas korzystania z energii elektrycznej.

Send