Adres:

Warszawa
ul. Lindleya 16, 02-013, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA

Telefon:

+48507955607

Dostawa

Firma EDS Inżynieria świadczy pełen wachlarz usług w sferze elektryfikacji i automatyzacji obiektów o różnym przeznaczeniu. Jednakże kierunkiem, stanowiącym priorytet w działalności firmy, jest świadczenie kompleksowych usług „pod klucz”, uwzględniających dostawę niezbędnego wyposażenia i asortymentu.

Ważna jest świadomość tego, że wyłącznie wysokiej jakości wyposażenie i części składowe sieci elektrycznej pozwalają naszym specjalistom zagwarantować niezawodność i efektywność pracy tworzonych systemów zasilania energią elektryczną i automatyzacji obiektów.

Korzyści dla klientów firmy są oczywiste, ponieważ zamówienie prac „pod klucz”:

  • zwalnia z konieczności doboru i poszukiwania zarówno niezbędnego wyposażenia i asortymentu, jak i specjalistów, gotowych wykonać różnego rodzaju zakres prac;
  • pozwala powierzyć jednej organizacji odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac i funkcjonowanie stworzonych systemów;
  • zapewnia znaczną oszczędność, ponieważ będąc partnerami producentów wyposażenia, zapewniamy jego dostawę w optymalnych cenach, w związku z czym zamówienie prac „pod klucz” jest zawsze korzystniejszym cenowo wariantem.

Nawet, jeśli mają Państwo swoich specjalistów, potrafiących profesjonalnie wykonać montaż sieci elektrycznych lub instalację nowego sprzętu, mogą Państwo skorzystać z naszej usługi „Dostawa produktów elektrotechnicznych”.

Jakie są zalety zakupu urządzeń elektrycznych w EDS Inżynieria?

  • Wykwalifikowani specjaliści pracujący w naszej firmie nie tylko obserwują pojawianie się nowości na rynku produktów elektrotechnicznych, ale również dokładnie badają każdą nowinkę z punktu widzenia jego wydajności i niezawodności, dobierając do swojego asortymentu wyłącznie produkty najwyższej jakości, odpowiadające wymogom nowoczesnych sieci elektrycznych oraz potrzebom klientów.
  • Jako dystrybutorzy wiodących producentów sprzętu elektrotechnicznego, dostarczamy produkty w racjonalnych cenach, pozostawiając proces ustalania cen otwarty dla naszych klientów.
  • Jesteśmy gotowi przeanalizować Państwa potrzeby i samodzielnie dobrać niezbędny sprzęt i asortyment optymalnie dopasowany do wymagań i warunków każdego konkretnego obiektu.
  • W każdej sytuacji pracownicy firmy gotowi są do znalezienia kompromisu, wysłuchania wymagań klienta i znalezienia drogi do ich maksymalnego spełnienia.

Firma EDS Inżynieria współpracuje z takimi producentami produktów elektrotechnicznych jak ABB, Eaton Electric, Danfoss i innymi, ale stale śledzimy nowe marki, pojawiające się na rynku i jesteśmy gotowi na nawiązanie partnerstwa z tymi producentami, których produkty zasługują na uwagę. Dlatego w dalszym ciągu będziemy dostarczać naszym klientom zaawansowane technologicznie wyposażenie, spełniające współczesne wymogi.

EDS Inżynieria stale się rozwija i doskonali, oferując swoim klientom produkty, pozwalające iść z duchem czasu.

 

Załatwić formalnie zamówienie:

Send