Adres korespondencyjny:

ul.Lindleya 16 Warszawa 02-013

Adres biura: ul.Żelazna 87 lok. 108 Warszawa 00-802

Biuro:

+48 534 068 589
biuro@eds-ltd.pl

Dzial Handlowy:
+48 577 711 900
grefkowicz@eds-ltd.pl

Projektowanie

Jednym z kierunków działalności firmy EDS Inżynieria jest opracowywanie projektów zasilania energią elektryczną, zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach publicznych, przemysłowych i budynkach o charakterze handlowym. Głównym etapem podczas tworzenia projektów jest dokonanie obliczeń. Od ich prawidłowości zależy nie tylko efektywność, ale i bezpieczeństwo pracy sprzętu elektrycznego w danym obiekcie.

Bardzo odpowiedzialnym zadaniem podczas projektowania jest obliczanie mocy, ponieważ:

  • prawidłowe obliczenie wymaganych mocy zapewnia nieprzerwane dostawy energii elektrycznej do wszystkich podłączonych punktów, przewidzianych w projekcie;
  • właściwe obliczenia mocy są w stanie zapewnić znaczne oszczędności;
  • prawidłowo wykonane obliczenia, wybór typu systemu, średnicy kabli, optymalnych metod ich instalacji, mają wpływ na podwyższenie bezpieczeństwa pożarowego systemu.

Oprócz obliczania mocy, projektowanie sieci zasilania energią elektryczną wymaga:

  • obliczenia dopuszczalnego obciążenia, przewidującego maksymalnie intensywną eksploatację sieci zasilania elektrycznego;
  • obliczenia ilości niezbędnych urządzeń ochrony sieci elektrycznych i wyposażenia.

Wysoce wykwalifikowani inżynierowie z dużym doświadczeniem zawodowym gotowi są wykonać wszelkie prace w zakresie obliczeń i projektowania systemów zasilania energią elektryczną. Korzystając z naszych usług, otrzymają Państwo projekt, zapewniający dostarczanie wystarczającej ilości energii i wykluczający niebezpieczeństwo dla ludzi pracujących ze sprzętem elektrycznym i obsługujących go. Wszelkie obliczenia dokonywane są za pomocą nowoczesnych technologii, na podstawie norm, dzięki czemu nasi klienci nie mają problemów z oddaniem do eksploatacji sieci zasilania energią elektryczną.

Projektowanie systemów zasilania energią elektryczną typu zewnętrznego i wewnętrznego jest najbardziej odpowiedzialną częścią wszystkich prac, związanych z organizacją sieci zasilania energią elektryczną. Można powierzyć ją wyłącznie prawdziwym profesjonalistom.

Specjaliści EDS Inżynieria skutecznie i jakościowo:

  • dokonają obliczeń mocy tworzonego systemu;
  • określą najbardziej odpowiednie marki kabli i ich optymalny przekrój;
  • wykonają model, przewidujący dokładne rozmieszczenie gniazd, włączników, bezpieczników, tablic rozdzielczych i innych niezbędnych urządzeń;
  • określą wysokość kosztów stworzenia systemu zasilania energią elektryczną.

Wykonanie modelu w 3D zapewnia zamawiającemu możliwość wstępnego obejrzenia dowolnej części tworzonego systemu. W większości tworzonych przez nas projektów uwzględniane jest poprowadzenie linii kabli do systemów ochrony, systemów sygnalizacji przeciwpożarowej i monitoringu. Podczas projektowania systemu zasilania energią elektryczną, inżynierowie naszej firmy rozpatrują perspektywy jego rozwoju.

Stworzenie właściwej podstawy inżynieryjnej systemu zasilania energią elektryczną jest gwarancją jego stabilnego i bezpiecznego działania.

 

Załatwić formalnie zamówienie:

Send